TOPlist

Policisté pátrají po vinících dvou nehod na Tachovsku

Dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravních nehod, ke kterým došlo koncem května na silnicích Tachovska. Svědkové by svým svědectvím pomohli objasnit průběh nehod i totožnost neznámých řidičů.

Jedna z těchto dopravních nehod se stala dne 26. května 2014 v době od 09:15 hodin do 09:27 hodin na parkovišti u prodejny Discontu v ulici Třída Míru v obci Tachov. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem zde poškodil zadní nárazník zaparkovaného osobního vozidla tovární značky Škoda Roomster modré barvy. Po střetu z místa dopravní nehody ujel, aniž by prokázal svoji totožnost. Nesdělil údaje o vozidle, které mělo účast na dopravní nehodě, a nesepsal společný záznam o dopravní nehodě.

K dalšímu střetu došlo v době od 20:00 hodin dne 30. května 2014 do 10:02 hodin dne 31. května 2014 na silnici v obci Ctiboř. Dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem poškodil pravý bok zaparkovaného autobusu firmy ČSAD tovární značky SOR. Hmotná škoda na autobusu byla vyčíslena na 20 tisíc korun. Na místě dopravní nehody byly zajištěny střepy plastů pravého zpětného zrcátka, ze kterých lze usuzovat, že se jednalo o vozidlo Škoda blíže neurčeného typu, a také byl nalezen otěr zelené barvy. Je také pravděpodobné, že neznámé vozidlo bude mít poškozenou pravou přední část.

Žádáme případné svědky, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedeným dopravním nehodám, aby se přihlásili osobně na dopravním inspektorátu v Tachově, nebo zatelefonovali na číslo 974 337 251, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

[tiskovka]por. Mgr. Dagmar Brožová
tisková mluvčí PČR[/tiskovka]

Inzerce