TOPlist

Policisté na Příbramsku dopadli další dealery drog

Minulý týden skončili s pouty na rukou dva dealeři drog, kteří zásobovali pervitinem narkomany na Dobříšsku. Tento týden spadla klec za dalšími dvěma prodejci, kteří ho prodávali asi od konce loňského roku. Jedná se o 28letého a o tři roky mladšího muže ze Sedlčanska. Nejvíce odběratelů měli právě v okolí svého bydliště, občas zajeli i do Příbrami.

Starší z nich jezdil nakupovat metamfetamin do Prahy. Následně ho prodával a předával minimálně 11 osobám. Dalším zájemcům nabízel a prodával také marihuanu. Dokonce občas drogy vyměňoval za různé věci či protislužby. Při zadržení u sebe měl velké množství zakázané látky, jednalo se o 100 gramů pervitinu v hodnotě sto tisíc korun.

Mladší ze zadržených od svého komplice kupoval pervitin jednou týdně, něco si nechával pro svou vlastní potřebu a za účelem získání peněz zbytek prodával. Staršímu z mužů nyní hrozí za spáchání zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látka a s jedy dva až deset let za mřížemi, druhému obviněnému jeden rok až pět let odnětí svobody.

Inzerce