TOPlist

Policisté museli zakročit proti domácímu agresorovi. Žena skončila na neschopence

V neděli kolem 20.30 vyjížděli policisté do Nového Boru Arnultovic, kam je přivolal prostřednictvím tísňové linky 158 nezletilý chlapec. Krátce před tím byl totiž svědkem toho, jak jeho maminku zbil její 40letý přítel.

Přivolaní policisté zastihli agresora právě na odchodu z bytu. Když ho vyzvali, aby jim k celé záležitosti podal vysvětlení, pokračoval v chůzi dál a navíc pronesl na jejich adresu velmi urážlivá slova. Hlídce tedy nezbylo nic jiného, než ho za použití donucovacích prostředků zajistit a předvést ho na policejní oddělení proti jeho vůli.

Napadl ji pěstmi

Napadená žena vypověděla, že jí zadržený muž téhož večera v její domácnosti kvůli malicherné hádce napadl údery pěstí do hlavy, obličeje a celého těla. Údery do obličeje byly tak intenzivní, že jí při nich dokonce vypadla ze zubu porcelánová plomba. Zbitá, plná podlitin a boulí, pak musela navštívit lékaře, který jí vystavil pracovní neschopenku. Kromě toho jí přítel také zničil televizor za 10 000 korun, sušák na prádlo a koberec. Celkovou škodu odhadla na 16 600 korun.

Za to se nyní bude zodpovídat z přečinu poškození cizí věci, a pokud se její zdravotní stav v krátké době  nezlepší, tak i z ublížení na zdraví. Bez reakce nezůstanou ani slovní útoky na policisty, které s 40letým podezřelým projedná přestupková komise.

por. Bc. Ivana Baláková

Inzerce