TOPlist

Policisté intenzivně hledají pachatele, který strhává kabelky ženám v centru města Kopřivnice

V současné době prověřuje policie případy z období měsíce prosince a ledna, při kterých doposud neznámý muž bez přesné identifikace odcizil ženám kabelky s osobními věcmi i penězi. V jednom případě použil vůči poškozené fyzického násilí. S odcizenými věcmi z místa vždy utekl. Moment překvapení a stresující situace okradených žen doposud neumožnily jeho přesnou identifikaci. V současnosti pracují policisté s informacemi částečné identifikace možného pachatele či pachatelů. Mohlo by se jednat o muže ve věku kolem 30 let štíhlé 175-180m vysoké postavy, oblečen do tmavého oděvu.

Ke krádežím došlo v převážné míře v centru města Kopřivnice a přilehlých ulicích ve večerních hodinách. Poslední oznámení jsme přijali závěrem měsíce ledna. Pachatel okradl poškozenou na ulici Štramberské. Samotnou událost prověřujeme s podezřením ze spáchání přečinu krádež na osobě.

Inkriminovaným lokalitám věnuje policie zvýšenou pozornost se směřováním policejních sil a prostředků s cílem zjistit a zajistit pachatele těchto skutků.

Jakékoli informace k hledanému muži či případným svědkům události přijme PČR na policejním oddělení osobně či telefonicky na čísle 974 735 731.

por. Mgr. Petr Gřes

Inzerce