TOPlist

Policista si všiml ležícího muže na zemi, do příjezdu záchranářů prováděl masáž srdce

Sedmašedesátiletý muž, který se osobně dostavil na obvodní oddělení v Rokycanech, nepřišel oznámit vloupání do vozidla, ani jiné protiprávní jednání, přišel s poděkováním, které patří jednomu z policistů obvodního oddělení.

To si vyslechl policista, který muže vyslechl a poděkování následně předal vedoucímu oddělení. Vše se odehrálo 13. března letošního roku kolem 17:30 hodin v Rokycanech. Oznamovatel šel společně se svým známým, se kterým se potkali směrem k ulici Štefánikova. Z ničeho nic se jeho známý opřel o plynový sloupek a upadl na zem. Přestože se ho jeho známý snažil zachytit, nepodařilo se mu to a muž upadl na zem.

V té době okolo projížděl ve vozidle muž se svojí přítelkyní, ti na místě zastavili a tázali se, zda nepotřebují nějakou pomoc. Známý zkolabovaného muže zavolal záchrannou službu, a jak se posléze ukázalo, policista ve svém volnu společně s přítelkyní, jež pomoc nabídli, prováděl do příjezdu zdravotníků masáž srdce. Poté co si záchranáři muže převzali do svých rukou, policistovi poděkovali, za odvedou předlékařskou první pomoc.

Zdroj: Policie ČR

Inzerce