TOPlist

Policie pátrá po identitě oběšeného muže na Kladensku

Dne 19. listopadu byl na Kladensku nalezen oběšený muž. Datum nálezu nesouhlasí s datem úmrtí, k tomu došlo nejspíše několik měsíců předtím. Policie tedy pátrá po jeho identitě a žádá občany o jakékoliv informace.

Tělo mrtvého muže bylo nalezeno na stromě ve svahu pod železniční tratí DLT vlečky Kladno-Dubí. Tam viselo zřejmě několik měsíců, datum úmrtí se odhaduje na duben až květen. Při ohledání těla nebyly nalezeny žádné doklady, které by muže pomohly identifikovat.

Muž měl na sobě červenou bundo-mikinu zn. TIMEOUT s rozepínáním na bílý kovový zip, velikost „L“, na levé straně prsou je výšivka hnědé barvy s bílým ornamentem a červeným nápisem TIMEOUT DENIM, SNC., DIVISION, 1992- číslice černé barvy. Dále šedobéžové tričko s krátkým rukávem a límečkem modré barvy s bílým pruhem uprostřed zn. LA MARTINA. Rozepínání na dva bílé knoflíky, na pravé straně prsou a na levém rukávu je nášivka číslice 3 bílé barvy s modrým ohraničením, ve spodní části nápis LA MARTINA. Na levé straně prsou je výšivka žluté barvy nápis do oblouku TRADICION DEL POLO ARGENTINO, pod nápisem vyobrazení dvou hráčů pola na koních v modré barvě. Na lemu trička našita cedulka s označením AUTHENTIC LS/42 – zjištěno, že tričko se prodává běžně za částku 5.000,-Kč. Plátěné kalhoty béžové, nebo světle hnědé barvy s koženým opaskem, velikost kalhot W34, knoflík u poklopce zn. BOTTOM 1982 na kalhotech vyšitá písmena OHPTR, látkové sportovní boty ADIDAS vel. 8, se žlutými reflexními proužky, bílou podrážkou, v nášlapu paty nápis LIESTRIKE EVA.

Policie žádá o jakékoliv informace, které by vedly k odhalení totožnosti zemřelého. Volat můžete na telefonní číslo 974 873 372, nebo kontaktujte policisty na bezplatné lince 158.

Inzerce