TOPlist

Po incidentu v Kladně zůstala na ulici zraněná žena, utrpěla bodné a střelné poranění

V kladenské ulici U Vodojemu došlo v pondělí ráno k incidentu mezi mužem a ženou, který skončil řezným a střelným poraněním 43leté ženy.

Jak uvedl Kladenský deník, žena se rozvádí se svým 46letým manželem. Ten si na ní dle plátku počíhal v ulici U Vodojemu , kudy chodí denně do práce. Muž ženu při incidentu pobodal a postřelil střelnou zbraní.

Incidentu si všimla svědkyně, která ihned zalarmovala policisty a záchranáře. Muž měl dle ní ženu táhnout směrem k vínové Felicii.

Přivolaní policisté muže zadrželi. Ženu transportovali záchranáři s poraněním v oblasti břicha a hrudníku do kladenské nemocnice. Utrpěla střelná a bodná poranění. Do nemocnice byl nakonec převezen i zadržený muž. Utrpěl totiž řezné poranění ruky. Podle Kladenského deníku si ho způsobil demonstrativně. Jak plátek navíc uvádí, muž měl mít zákaz se k ženě přiblížit. Donedávna ji přitom vyhrožoval..

Kriminalisté v současné době shromažďují informace. Zatím nemohou s jistotou říci, jak se celý případ odehrál. Zjišťují také to, zda byla žena zraněna nešťastnou náhodou, nebo zda byla obětí násilného trestného činu.

Inzerce