TOPlist
Inzerce

Pes zůstal v nabouraném autě, jeho majitel z místa utekl

U dopravní nehody dvou osobních vozidel poblíž obce Střížovice zasahovali od 20:51 hodin profesionální hasiči z Kroměříže.

Na místo dopravní nehody dvou vozidel, ke které došlo na komunikaci z obce Střížovice ve směru na část města Kroměříž – Trávník, byla v 20:44 hodin vyslána jednotka profesionálních hasičů stanice Kroměříž. Podle přijaté informace vycházel z jednoho z havarovaných vozidel kouř a v jeho interiéru zůstal uvězněný pes.

Po příjezdu na místo události bylo velitelem zásahu upřesněno, že došlo k nehodě osobních vozidel zn. Škoda Fabia a Ford Mondeo. V prvním z vozidel cestovaly dvě osoby, muž a žena. Oběma poskytli hasiči předlékařskou pomoc a po příjezdu záchranářů je předali k dalšímu ošetření.

V druhém z vozidel zůstal pes, kterého svědci nehody vytáhli ještě před příjezdem hasičů. Ten byl později předán hlídce městských strážníků a odvezen do útulku. Řidič vozidla z místa nehody utekl. Kouř, který byl oznamovatelem pozorován, byl s největší pravděpodobností důsledkem prasknutí chladiče vozidla. K požáru po nehodě nedošlo.

Hasiči zajistili obě havarovaná vozidla proti vzniku požáru a provedli nasvětlení místa nehody. Vzhledem ke skutečnosti, že vraky obou vozidel zůstaly na komunikaci, byl provoz policisty zcela uzavřen.

Jednotka hasičů zůstala na místě až do vyšetření nehody policisty.

Inzerce