TOPlist

Personál restaurace omylem uzamkl na toaletách ženu a muže, žena byla hledanou osobou

Ve středu dopoledne bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 5, že v ulici Janáčkovo Nábřeží nalezl jeden ze zaměstnanců v uzamčeném prostoru restaurace dvě osoby, které tvrdily, že byly na toaletách zamčeny od úterního večera. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka strážníků, která kontaktovala oznamovatele.

Ten jim označil muže a ženu, kteří tvrdili, že ač neradi, museli přenocovat na toaletách v uzamčené restauraci. Strážníci po této dvojici požadovali prokázání totožnosti a vysvětlení jejich počínání.

Muž i žena shodně strážníkům vypověděli, že předešlý den v nočních hodinách přišli do restaurace a následně na toaletu. V restauraci se za chvíli zavíralo. Personál si této dvojice nevšiml a následně je na toaletách uzamkl. Zde muž a žena přečkali noc. Přivolaný majitel restaurace nezjistil, že by mu tito noční hosté způsobili nějakou škodu. Strážníci však následnou lustrací zjistili, že žena je osobou hledanou Policií ČR. Proto si celou věc na místě převzala Policie ČR k dalšímu opatření.

Inzerce