TOPlist

PÁTRÁNÍ: Pražští policisté pátrají po mladistvé dívce, ta se v minulosti pokusila o sebevraždu

patrani Od poloviny listopadu pátrají pražští policisté po šestnáctileté slečně – KAROLÍNA VYCHROŇOVÁ. Datum narození 9.6.1997

Tu naposledy viděla její matka konkrétně patnáctého listopadu v dopoledních hodinách v místě dívčina přechodného bydliště v Praze 10 Vršovicích. Pohřešovaná poté odešla neznámo kam a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu nikomu z rodinných příslušníků. Od příbuzných kriminalisté vědí, že se dívka ráda „toulá“ po hlavním městě a v rámci svých opakovaných útěků z domova navštěvuje různá nákupní centra.

Další možností, kde by mohla dívka být je Jablonné v Podještědí, kde bydlí její přítel. Podle zjištění kriminalistů se ale na tomto místě zatím neobjevila. Nutno také zmínit, že se pohřešovaná přibližně od dvanácti let léčí na psychiatrii a užívá antidepresiva, neboť se v minulosti pokusila o sebevraždu. Jelikož se do této chvíle nepodařilo zjistit jakékoliv poznatky k možnému výskytu pohřešované, obrací se kriminalisté s prosbou o pomoc při pátrání na širokou veřejnost.

Jakékoliv informace k pobytu, či pohybu dívky mohou pozorní občané policistům předat cestou linky tísňového volání 158.

[tiskovka]por. Mgr. Tomáš Hulan
tiskový mluvčí PČR[/tiskovka]

Inzerce