TOPlist

PÁTRÁNÍ: Pražští policisté pátrají po mladíkovi, který odešel z výchovného ústavu

hledany Pomozte policistům vypátrat sedmnáctiletého chlapce (ANDRLE MICHAL), který se z vycházky nevrátil do výchovného zařízení.

Policisté pátrají po sedmnáctiletém mladíkovi, který v polovině května odešel z výchovného zařízení v Praze 10 na povolenou vycházku. Z té se však, jako již po několikáté, nevrátil. Hledaný mladistvý je uživatelem drog a alkoholu, což u něj v konfliktních situacích může vyvolat i agresivní chování. Mladík se aktivně zajímá o posilování, kick box a fotbal, tudíž je pravděpodobné, že by se mohl vyskytovat v místech, kde se tyto sporty provozují. Policisté zjistili, že chlapec má velice blízký vztah k Praze 9, k obci Košťálov v okrese Semily a Vratislavicím nad Nisou.

Popis hledaného: Muž ve věku 17 let, vysoký okolo 170 centimetrů, střední postavy. Má oválný obličej, modré oči a světle hnědé na krátko střižené rovné vlasy.

Policisté se proto touto cestou obrací k veřejnosti, aby jakékoliv informace k pobytu nebo pohybu hledaného volali buď přímo kriminalistům na telefon 974854101, 974854563, nebo na bezplatnou linku 158.

[tiskovka]prap. Bc. Iveta Martínková
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce