TOPlist

PÁTRÁNÍ: Poznáváte muže, který v Praze odcizil bezpečnostní kameru?

Policisté z místního oddělení na Novém Městě pracují od poloviny května na případu krádeže bezpečnostní kamery umístěné na zdi domu v ulici Ke Karlovu na Praze 2. Neznámý muž odcizil před třetí hodinou odpoledne kameru v hodnotě 15 tisíc korun, přitom navíc poškodil zdivo a malbu domu a z místa v poklidu odešel. Krádež však zachytila další bezpečnostní kamera, díky které policisté znají podobu podezřelého muže.

K jeho popisu:
muž je ve věku kolem třiceti let, vysoký asi 180 centimetrů, střední postavy. Má oválný obličej a krátce střižené hnědé vlasy s mírnými kouty. Oblečený byl šedých kalhot, černého trička s dlouhým rukávem a červeno bílým ornamentem na hrudi. Na nohou měl černou obuv, takzvané mokasíny a na zádech černý batoh. Když pak procházel pod bezpečnostní kamerou ještě jednou, na černém tričku měl oblečenou navíc i červenou mikinu s kapucí a nespecifikovaným ornamentem na hrudi.

Hledaný je podezřelý ze spáchání trestného činu krádeže, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouleté vězení. Jakékoliv informace k totožnosti hledaného muže, jeho pobytu nebo pohybu přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně policie.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jana Rösslerová
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce