TOPlist

PÁTRÁNÍ: Poznáte lupiče z Novodvorské? Na prodavačku namířil revolver

Od soboty 10. května kriminalisté 3. oddělení obecné kriminality čtvrtého policejního obvodu pátrají po zatím neznámém pachateli loupeže. Ten vešel v 18:25 hodin do prodejny potravin v Praze 4 na ulici Novodvorská, kde namířil revolverem na prodavačku se slovy: „Přepadení, dej mi peníze z kasy!“ Na to mu žena řekla, že mu nic nedá a pachatel se otočil a odešel z prodejny pryč. Tímto jednáním nebyla způsobena žádná škoda na majetku ani na zdraví. I přes to se muž tímto jednáním dopustil trestného činu loupež, za který v případě odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Popis pachatele:
Muž štíhlé postavy ve věku okolo 30 let, který byl vysoký mezi 170 – 180 centimetry, měl černé husté vlasy až na ramena a plnovous. Jeho obličej byl kulatý a měl snědou čistou pleť. V době přepadení měl na sobě černé kalhoty, černou bundu s krátkým límcem a černé triko s bílým znakem. V ruce držel bubínkový revolver stříbrné barvy.

V případě, že muže na záběrech poznáváte, nesnažte se jej zadržte, protože by mohl být ozbrojený a nebezpečný. Ihned kontaktujte linku 158.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jan Daněk
tiskový mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce