TOPlist

PÁTRÁNÍ: Pomozte dopadnout zloděje šperků

Žádáme veřejnost o spolupráci při pátrání po dvojici zlodějů, kteří se specializují na krádeže šperků. Podezřelí mají propracovaný systém jak se k drahému zboží dostat. Zatímco jeden z mužů zabaví obsluhu a nechává si ukázat klenoty, druhý využije chvilkové nepozornosti zaměstnance a z regálu, nebo vitríny odcizí šperk. Tepličtí kriminalisté prošetřují už dva případy, které mají na svědomí stejní pachatelé.

25. září v dopoledních hodinách odcizili popsaným způsobem ze zlatnictví v teplickém obchodním centru briliantové náušnice v hodnotě 41 tisíc korun a už o necelou hodinu později v dalším zlatnictví v centru Teplic svůj trik zopakovali a nepozorovaně si odnesli zlatý náramek za 23 tisíc.

Muži však nekradli pouze na Teplicku, vydali se i do Karlových Varů, kde vykradli další zlatnictví.

Jednání pachatelů zachytily průmyslové kamery v prodejnách, na záznamech jsou vidět i obličeje pachatelů. Přivítáme jakékoliv svědectví k totožnosti, nebo výskytu podezřelých mužů, informace je možné sdělit na Službu kriminální policie a vyšetřování v Teplicích, nebo Karlových Varech, případně na bezplatnou linku 158.

no images were found


[tiskovka]nprap. Bc. Daniel Vítek
tiskový mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce