TOPlist

PÁTRÁNÍ: Policisté už 7 let pátrají po uprchlém muži

vymetal Na konci dubna měl šestašedesátiletý Jiří Vymětal z uherskohradišťského Jarošova narozeniny. Kde a s kým je slavil, není jasné, stejně jako není vůbec jisté, jestli se svých šestašedesátých narozenin vůbec dožil. O Jiřím Vymětalovi už více než sedm let nemají žádnou zprávu ani jeho blízcí ani policisté, kteří po něm pátrají.

V únoru 2007 uherskohradišťští policisté vyhlásili po Jiřím Vymětalovi celostátní pátrání. Oblast pátrání bylo nutné rozšířit za hranice České republiky, protože ze zjištěných informací vyšlo najevo, že hledaný muž se může zdržovat v zahraničí. Vůbec poslední důvěryhodnou informaci o jeho pohybu mají policisté z října 2006, kdy cestoval z Ukrajiny do Španělska. Zhruba v tu doby byl Jiří Vymětal odsouzen českými soudy k jedenácti letům vězení za spáchání hospodářských trestných činů.

Pokud by měl kdokoliv informace o jeho pohybu a osudu, případně informace k jeho někdejším podnikatelským aktivitám, obchodních partnerech či jeho známých, ať tyto poznatky sdělí na lince 158.

[tiskovka]por. Mgr. Aleš Mergental
tiskový mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce