TOPlist

PÁTRÁNÍ: Policisté pátrají po pachateli, který přepadl papírnictví

Pachatel-po-loupezi-(1) Neznámý muž přišel do prodejny v ulici Tusarova chvíli před sedmnáctou hodinou a rovnou využil toho, že se uvnitř krom ženy za pultem nenachází nikdo jiný. Proto si to okamžitě namířil za pult, kde začal prodavačku ohrožovat nožem s patnácticentimetrovou čepelí, přičemž požadoval vydání všech peněz. Na to konto si přisvojil hotovost v řádu několika tisíc korun a z místa loupeže utekl.

Jak před loupeží, tak i po ní zachytily pachatele bezpečnostní kamery. Z těchto záběrů je zřejmé, že se pachatel ve vchodu jednoho z nedalekých domů po loupeži převlékl, lépe řečeno svlékl si tříčtvrteční černou bundu, a zůstal tak oblečený pouze v košili starorůžové, nebo oranžové až lososové barvy.

Pachatele prodavačka kriminalistům popsala jako muže ve věku 40 – 45 let, štíhlé, 180 – 185 cm vysoké postavy, který měl na tvářích několikadenní strniště a na hlavě kratší tmavé vlasy. V ruce při odchodu třímal igelitovou tašku tmavě modré barvy. Kriminalisté touto cestou prosí o pomoc při pátrání po pachateli širokou veřejnost.

Jakékoliv informace k jeho osobě, nebo místu jeho pobytu mohou pozorní občané kriminalistům předat prostřednictvím linky tísňového volání 158.

[tiskovka]por. Mgr. Tomáš Hulan
tiskový mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce