TOPlist

PÁTRÁNÍ: Policisté hledají výtržníka, který se ukájel před nezletilou dívkou

Kriminalisté z mravnostního oddělení třetího policejního obvodu pátrají po muži, který si ve čtvrtek 30. ledna, pár minut před osmnáctou hodinou, přisedl v soupravě metra ve stanici Černý Most k nezletilé dívce, rozepnul si džínové kalhoty a začal se ukájet. Když mladá slečna poodešla a vystoupila ve stanici Vysočanská, muž ji ještě na eskalátorech sledoval. Pak nasedl do autobusové linky číslo 177 jedoucí směrem na Prosek a odjel.

Detektivové muže podezřívají ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouleté vězení. Jakékoli informace k hledanému, jeho totožnosti, pohybu nebo pobytu, přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně policie.

K popisu: muž je ve věku mezi 45 až 55 lety, vysoký asi 170 centimetrů, štíhlé postavy. Má světlou pleť, propadlé tváře, tmavší prořídlé vlasy s kouty česané na pěšinku, několikadenní strniště a na očích měl dioptrické brýle. Oblečený byl do sportovní světlé bundy značky Alpine Pro se žlutozelenými rukávy, která byla velmi ušpiněná. Pod ní měl hnědý svetr, košili s límcem a světlé džíny rovněž velmi znečištěné. S sebou měl batoh tmavé barvy.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jana Rösslerová
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce