TOPlist

PÁTRÁNÍ: Plzeňští policisté pátrají po pachateli loupeže

Policisté Policie České republiky pátrají po dosud neznámém pachateli, který je podezřelý ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež. Toho se měl dopustit v Plzni dne 2. září 2013 tím, že v době okolo 21.00 hodin přistoupil k ženě, která se chystala vstoupit do domu č. 84 v ulici Pod Vrchem a s nožem v ruce po ní požadoval vydání finanční hotovosti. Poté, co žena začala peněženku hledat v kabelce a z ní vyndala pouzdro s vizitkami a různými průkazy, muž poškozené pouzdro z ruky vytrhl, přičemž žena upadla na zem a udeřila se do hlavy. Pachatel z místa ihned utekl neznámo kam.

Popis pachatele : muž, přibližné stáří 25 let, hubené postavy vysoké 180 – 185 cm, krátce střižené tmavé vlasy, na nose měl útvar připomínající výstupek popř. se mohlo jednat o špatně srostlý nos po zlomenině. Muž byl oblečen v tmavém oděvu, na prstu pravé ruky měl nasazen výrazně masivní tzv. pečetní prsten.

Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří se v předmětné době pohybovali na shora popsaném místě a všimli si podezřelého chování jakékoli osoby, a dále občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zobrazeného na portrétu, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

no images were found

por. Ing. Hana Štefflová
tisková mluvčí PČR

Inzerce