TOPlist

PÁTRÁNÍ: Plzeňští policisté pátrají po pachateli brutálního napadení

V sobotu 7. 8. okolo sedmé hodiny večer napadl muž ve věku 30 – 35 let druhého muže na chodníku před „Centrem Doubravka“ v Plzni. Poškozeného nejdříve opakovaně udeřil pěstí do obličeje, v okamžiku, kdy napadený upadl na zem a pokoušel se zvednout, jej několikrát kopl přímo do obličeje, kdy se poškozenému částečně podařilo údery vykrýt rukama.

Toto se zřejmě nezdálo šílenému útočníkovi dostatečné a tak ještě uchopil hlavu napadeného do rukou a několikrát jí udeřil o kmen stromu. Aniž by se dál zajímal o stav zraněného začal útočník z místa odcházet. Po ujití asi 10 metrů však zjistil, že napadený se zvedl, proto se vrátil a opět na muže znovu agresivně zaútočil. Informace uvedla tisková mluvčí policie por. Ing. Hana Štefflová a dodala, že s tak brutálním útokem se policisté často nesetkávají!

Policii se bohužel zatím nepodařilo útočníka ztotožnit a tak žádají o spolupráci všechny občany, kteří se v předmětné době pohybovali na shora popsaném místě a všimli si podezřelého chování jakékoli osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Popis pachatele: muž ve věku, zhruba 185 cm vysoký, silnější postavy, krátké tmavé vlasy, bílé pleti, velmi špatný stav chrupu, některé přední zuby zcela chybějící, na sobě měl oblečeno tričko s krátkým rukávem, velmi znečištěné pracovní kalhoty a sportovní obuv.

no images were found

Inzerce