TOPlist

Zuzana Svobodová

Sedmnáctiletou dívku (Zuzana Svobodová) z Čerčan pohřešuje od pondělního večera její matka.

Nevrátila se totiž domů zpět ze školy, kterou navštěvuje v Praze ve Vysočanské ulici. Tam navíc podle tvrzení pedagogů vůbec nedorazila. Její matka se tak okamžitě obrátila na policii.

Benešovští kriminalisté začali po dívce okamžitě pátrat. Zjistili, že se ambulantně léčí na psychiatrii a užívá antidepresiva. V minulosti si už dvakrát sáhla na život. Má problémy ve škole a aktuálně se jí rozpadl i vztah s přítelem. S matkou má občas rozepře, naposledy se s ní nepohodla v neděli, tedy den předtím, co měla odjet do školy. Na základě těchto informací kriminalisté nevylučují, že by mohla být opět v ohrožení života.

Pohřešovaná sedmnáctiletá dívka má střední, 170 – 175 cm vysokou postavu, krátké hnědé vlasy a velké modrozelené oči. Měla by být oblečena do šedých kalhot a tmavě fialové vesty, na nohou by měla mít šedé tenisky. Výrazným markantem na těle dívky je vytetovaný nápis „Petr“ na levém předloktí.

V souvislosti s těmito závažnými informacemi se kriminalisté naléhavě obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci při pátrání po této pohřešované dívce. Jakékoliv informace prosím okamžitě volejte na tísňovou linku 158. Děkujeme!

Inzerce