TOPlist

Ludmila Haráková

Ani po více než čtyřech letech se nepodařilo vypátrat pohřešovanou osmačtyřicetiletou ženu (HARÁKOVÁ LUDMILA). Policisté proto opětovně žádají veřejnost o pomoc při jejím hledání.

Policisté stále pohřešují osmačtyřicetiletou ženu, která před více než čtyřmi roky odešla z domu do svého zaměstnání, kam už nedorazila. Do současné doby o sobě nedala vědět a policie ani její blízcí o ní nemají žádné zprávy, a to i přes dřívější medializaci. Žena se v minulosti zajímala o počítače a různé církevní a charitativní činnosti, proto by se mohla pohybovat v okolí kostelů, nebo navštěvovat církevní pochody.

Popis pohřešované: Žena ve věku 48 let, vysoká 166 až 170 centimetrů, střední postavy. Měla krátké barevné vlasy a 2 zlaté zuby, konkrétně stoličky. V době odchodu byla oblečená do šedého saka, šedých kalhot a zeleného šátku. Je však důležité vzít v potaz skutečnost, že pohřešovaná byla naposledy viděna před více než čtyřmi lety, tudíž se její vzhled mohl změnit.

Touto cestou proto žádáme širokou veřejnost o pomoc při jejím pátrání. Jakékoliv informace k jejímu pohybu, nebo pobytu přijmeme na bezplatné tísňové lince 158, nebo kterékoliv policejní služebně.

[tiskovka]prap. Bc. Iveta Martínková
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce