TOPlist

Jana Svobodová

Dosud bezvýsledné pátrání po 46leté ženě z Kobylis přimělo kriminalisty prvního oddělení krajského ředitelství k převzetí celého případu.

Detektivové prověřili do současné doby nespočet poznatků a indicií, žádná informace však k nalezení pohřešované Jany Svobodové nevedla. V tuto chvíli nelze s určitostí vyloučit ani možnost, že se žena stala obětí trestného činu. Vzhledem k této skutečnosti kriminalisté případ pohřešování kvalifikovali jako trestný čin zbavení osobní svobody.

Na základě dosavadních informací z vyšetřování se policie opětovně obrací touto cestou na veřejnost se žádostí o spolupráci. Kriminalisté v tuto chvíli uvítají jakoukoli informaci k výskytu firemního vozidla tovární značky FORD KUGA stříbrné barvy spz 3AE 0651. Není totiž vyloučeno, že zmíněné vozidlo sama pohřešovaná či jiná osoba zanechala na nějakém odstavném parkovišti či odlehlém místě. Poslední stopa, kterou mají policisté k dispozici, vede na Vysočinu.

Veškeré informace k pohřešované či výskytu vozidla FORD KUGA přijmou policisté každé policejní služebny nebo tísňové linky 158.

Inzerce