TOPlist

PÁTRÁNÍ: Muž se vloupal do bytu, poté chtěl vybrat z bankomatu

Od úterý 18. června řeší policisté z Horních Počernic případ vloupání do bytu v ulici Božanovská, kam se neznámý muž vloupal v době od 1. do 6. hodiny ráno a to v době, kdy majitel spal. Vypáčil okno, odcizil notebook, fotoaparát a batoh s doklady a finanční hotovostí. Podle majitele se škoda na odcizených a poškozených věcech pohybuje kolem šedesáti tisíc korun.

Při šetření tohoto případu pak policisté zjistili, že neznámý muž se pokusil v šest hodin ráno vybrat z odcizené platební karty finanční hotovost z bankomatu ve stanici metra Černý most, o deset minut později na Poděbradské ulici a nakonec kolem půl desáté dopoledne v Sokolovské ulici, kde mu bankomat kartu zablokoval. Díky kamerovému systému, kterým jsou bankomaty osazeny, znají policisté podobu muže podezřelého z trestného činu krádeže.

K popisu:
Jedná se o mladíka ve věku kolem pětadvaceti let, vysokého asi 175 centimetrů, štíhlé postavy. Má světlou pleť, krátké hnědé vlasy a v jednom případě měl nasazeny brýle se silnými černými obroučkami. Poprvé byl oblečený do džínů, černého trika a v ruce držel červenou mikinu nebo svetr. Podruhé měl modré džíny, bílou košili s černým límcem a černé boty na nohou. S sebou měl černou pánskou tašku s bílým nápisem Nike.

Jakékoliv informace vedoucí k dopadení podezřelého muže přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158.

no images were found


FOTO: PČR
por. Bc. Jana Rösslerová
tisková mluvčí PČR KŘP Praha

Inzerce