TOPlist

PÁTRÁNÍ: Muž přepadl ženu, oloupil ji o kabelku

Policisté Policie České republiky pátrají po dosud neznámém pachateli, který je podezřelý ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež. Toho se měl dopustit v Plzni dne 24. srpna 2013, když v době okolo 22.03 hodin přistoupil zezadu k mladé ženě sedící na lavičce na konečné zastávce tramvaje č. 1 na nám. Milady Horákové ve směru z centra, kde čekala na nejbližší spoj do městské části Černice. Ženu pachatel nejdříve uchopil za vlasy, druhou rukou jí překryl ústa. Poté, co se napadená zvedla, objal ji silou zezadu přes obě paže a hrudník a snažil se jí vytrhnout kabelku, kterou měla zavěšenu na rameni. Napadená se však ze sevření ve vhodném okamžiku vymanila a volala o pomoc. Pachatel ihned z místa činu utekl směrem do parku na Homolce.

Popis pachatele : muž ve věku cca 20 – 30 let, vysoký zhruba 180 cm, krátké světlé vlasy, modré oči, hladce oholen. Na sobě měl oblečeno modrozelené pruhované tričko s krátkým rukávem a kulatým límečkem, šortky s tzv. havajským vzorek – bílé květy na modrém podkladu.

Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří se v předmětné době pohybovali na shora popsaném místě a všimli si podezřelého chování jakékoli osoby, a dále občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zobrazeného na portrétu, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

no images were found


TEXT + FOTO: PČR

Inzerce