TOPlist

PÁTRÁNÍ: Mladík se svým otcem napadl muže, který čistil své auto

Zákeřným způsobem napadl na ulici otec se svým synem třiatřicetiletého muže.

Brněnští kriminalisté z 1. oddělení v těchto dnech vyšetřují případ zákeřného fyzického napadení. Vše se odehrálo minulou sobotu večer na parkovišti v Tuřanech, kdy došlo ke slovní rozepři mezi třemi muži. Třiatřicetiletý muž se před domem věnoval čištění interiéru vozidla za přítomnosti svého malého syna, když k němu přišel devatenáctiletý mladík z vedlejší ulice a začal s ním komunikovat. Muž se ovšem s mladíkem odmítal bavit a poslal ho pryč.

Po několika minutách na místo přišel druhý muž, pětačtyřicetiletý otec mladíka a došlo k slovní potyčce. V tom se ovšem nečekaně objevil znovu mladík a tentokrát s tyčí v ruce a muže napadl. Otec se synem ho surově zbili a způsobili mu několik zranění v obličeji i po těle. V době, kdy na místo dorazila přivolaná hlídka, zadržela na místě jen staršího z mužů. Ten je nyní stíhán pro trestný čin těžké ublížení na zdraví, za který mu může hrozit až desetileté vězení.

Jeho syn je doposud v pátrání a kriminalisté žádají o pomoc i veřejnost. Jakékoliv informace k pohybu či pobytu podezřelého mladíka (KUDRÍK ROMAN) neprodleně sdělte policistům přes tísňovou linku 158.

no images were found


[tiskovka]por. Andrea Straková
tisková mluvčí PČR
FOTO + VIDEO: PČR[/tiskovka]

Inzerce