TOPlist

NALEZENA: Matka odešla z domu se čtyřměsíčním dítětem

NALEZENA!!!

Pražští policisté od středeční osmnácté hodiny prozatím bezvýsledně pátrají po šestadvacetileté ženě, která v pondělí 8. července odešla z bydliště v Bohuslavské ulici v Dolních Počernicích a doposud o sobě nepodala žádnou zprávu svým blízkým. Pohřešování oznámil ve středu v podvečer její partner s tím, že přítelkyně odešla i s čtyřměsíčním synem a kupodivu s sebou nevzala žádné věci, pouze kočárek značky Jumbo vínové barvy v kombinaci s béžovou. U sebe by měla mít jen občanský průkaz, nevzala už ovšem žádné oblečení pro sebe nebo pro syna a ani mobilní telefon. Doma zanechala dokonce i pleny a další potřeby pro novorozeně.

Žena v minulosti už dvakrát z domova odešla, nicméně vždy se po pár dnech vrátila. Pohřešovaná netrpí žádnou duševní poruchou nebo zdravotními problémy. Je vysoká asi 165 centimetrů, štíhlé postavy. Má světlou pleť a dlouhé vlasy do půli zad v barvě tmavé blond až světle hnědé. Má zelené oči a mírně zažloutlé zuby. Oblečená byla naposledy do hnědých manšestrových kalhot a trika.

Jakékoliv informace k pohybu a pobytu hledané ženy s vínovým kočárkem a dítětem přijmou policisté na tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR.

Inzerce