TOPlist

PÁTRÁNÍ: Lupička v policejním tričku s nožem v ruce chtěla ve večerce peníze

Mostečtí kriminalisté pátrají po lupičce, která si minulý týden ve čtvrtek přišla do mostecké večerky pro peníze. Žena do prodejny, která je umístěna v panelovém domě č.p. 755 v ulici Česká, vstoupila krátce po 08. hodině.

Prodavači řekla, že je policistka. Měla na sobě černé tričko s nápisem Policie, černé kalhoty, na hlavě měla bílou čepici a na ruce rukavice bílé barvy. Muž jí nevěřil a ptal se jí, odkud je. Neznámá mu ukázala nůž, který měla v ruce a poté ho muži přiložila k boku a požadovala peníze z pokladny. Při tom pospíchala a na muže stále mířila nožem. Prodejce se jí nezalekl, sundal jí z hlavy čepici a chytil ji za vlasy. Žena poté z obchodu rychle odešla.

K odcizení peněz nedošlo, nikdo nebyl zraněn. Policie v Mostě nyní po ženě pátrá. Podle popisu byla neznámá ve věku okolo 20 – 30 let. Měla hnědé vlasy k ramenům, štíhlou postavu. Kriminalisté hledají svědky, kteří by mohli poskytnout k pachatelce a loupeži jakoukoliv informaci. Ti mohou zavolat na linku tísňového volání 158. Policisté šetřením zjistili, že podezřelá žena stála pravděpodobně u domu již před loupeží, kde kouřila a někdo ji tam mohl spatřit.

no images were found


[tiskovka]nprap. Ludmila Světláková
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce