TOPlist

PÁTRÁNÍ: Kriminalisté pátrají po osobě, která by mohla pomoci s objasněním vraždy ženy

dulezity-svedek MUŽE SE PODAŘILO VYPÁTRAT

Vraždu, ke které došlo 13. února v tramvaji číslo 17, prošetřují kriminalisté prvního oddělení krajského ředitelství pražské policie. Ti neustále vyhodnocují veškeré dostupné indicie a zjišťují jakékoliv okolnosti celé události, které by je přivedly na stopu konkrétního pachatele.

V tomto směru by byla přínosem svědectví občanů, kteří v inkriminovanou dobu cestovali zmiňovanou tramvají, a zaznamenali jakoukoliv sebemenší okolnost, která jim byť z části přišla podivná. Tato relativní maličkost může být ve výsledku střípkem do pomyslné mozaiky, která nakonec pomůže vypátrat pachatele. Novou skutečností v celém případu je fotografie, na které je zachycen muž v modré bundě. Toho kriminalisté momentální vnímají jako velice důležitého svědka.

A z toho důvodu ho prosí, aby se policistům sám přihlásil prostřednictvím linky 158. Stejně tak prosí každého, kdo tohoto muže zná, aby informace k jeho totožnosti předal co možná nejrychleji stejnou cestou, tedy prostřednictvím linky tísňového volání, kriminalistům. Na fotografii je muž zachycen ve vestibulu metra Karlovo náměstí, a je důvodný předpoklad, že s poškozenou nastoupil do zmiňované tramvaje číslo 17, a cestoval s ní alespoň část cesty do Modřan.

Samozřejmě stále platí, že každému ze svědků zajistíme maximální anonymitu. Za případnou pomoc předem děkujeme.

[tiskovka]por. Mgr. Tomáš Hulan
tiskový mluvčí PČR[/tiskovka]

Inzerce