TOPlist

PÁTRÁNÍ: Kriminalisté pátrají po důležitém svědkovi v případě mrtvé ženy v tramvaji č. 17

O případu mrtvé ženy z tramvaje v pražských Modřanech jsme zde již informovali. Detektivové prvního oddělení krajského ředitelství hlavního města Prahy v rámci prošetřování tohoto případu hledají muže, který je vyobrazen na sestaveném identikitu. Tohoto muže kriminalisté hledají jako důležitého svědka, který cestoval dne 9. 4. 2014 v dopoledních hodinách vlakem z Trutnova do Kolína. Muže na obrázku prosíme, aby se sám přihlásil cestou linky 158. Také přivítáme svědectví pozorných občanů, kteří muže poznávají, nechť se prosím také ozvou na linku tísňového volání.

Popis: Muž ve věku přibližně 28 let (mladšího vzhledu o 4 roky), 170 cm vysoké hubené souměrné postavy, světlé pleti – výrazně bledý obličej. Na levé straně tváře měl černé mateřské znamínko a pod ním světlé menší znamínko. Byl hladce oholen. Měl světle hnědé krátké rovné vlasy asi 2 cm dlouhé, rovný úzký nos a semknuté tenčí rty. Měl ostré rysy v obličeji, přilehlé uši bez náušnic a vystouplý ohryzek.

Oblečen byl do úzké, k bokům krátké světlehnědé (kávové) kožené bundy se stojáčkem, která byla celá prošitá červenými pruhy a na ramenech s vycpávkami (retro styl). Měl světle modré kalhoty džíny tzv. „ trubky“, boty nízké pod kotníky švestkově modré barvy a bílé silné vlněné ponožky.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jan Daněk
tiskový mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce