TOPlist

PÁTRÁNÍ: Krádež reproduktorů zachytila bezpečnostní kamera

První muž odcizil reproduktor kolem čtvrté odpoledne, druhý muž pak o dvě hodiny později odcizil reproduktory dokonce dva.

Policisté z místního oddělení v Letňanech pracují od 17. dubna na případu krádeže reproduktorů z jedné prodejny v obchodním centru. Na případu je zajímavé to, že první muž odcizil jeden reproduktor v hodnotě téměř 5,5 tisíce korun kolem čtvrté hodiny odpoledne a jiný muž pak odcizil ze stejného prodejního místa reproduktory dokonce dva, a to jen o dvě hodiny později. Oběma mužům v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouleté vězení.

Vzhledem k tomu, že policisté disponují kvalitním kamerovým záznamem z prodejny, žádají prostřednictvím médií veřejnost o pomoc při pátrání po mladých mužích podezřelých z krádeže. Celková škoda na třech odcizených reproduktorech činí více než 16 tisíc korun.

První muž, který odcizil jeden reproduktor kolem čtvrté hodiny odpoledne,je ve věku kolem pětadvaceti let, vysoký asi 175 centimetrů, štíhlé postavy. Má světlou pleť a krátké hnědé vlasy. Oblečený byl do kostkované košile šedozelené barvy, modročerné sportovní bundy s kapucí a černých kalhot. Na nohou měl sportovní modročerné boty s bílou podrážkou a na zádech batoh šedočervené barvy.

Druhý muž, který odcizil dva reproduktory o dvě hodiny později,je ve věku kolempětadvaceti let, vysoký asi 170 centimetrů, atletické postavy. Oblečený byl do světlezeleného polo trička s límečkem, béžových kalhot a béžové kožené bundy. Na nohou měl tmavě modrou obuv s bílou podrážkou a na hlavě červenou čepici s kšiltem dozadu. V ruce nesl igelitovou tašku s logem prodejny CCC, kde nejspíš zakoupil obuv.

Jakékoli informace k hledaným mužům, jejich totožnosti, pohybu nebo pobytu, přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně policie.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jana Rösslerová
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce