TOPlist

PÁTRÁNÍ: Hostivičtí policisté pátrají po muži, který onanoval před nezletilou dívkou

Policisté z Obvodního oddělení v Hostivici pátrají po neznámém muži, který dne 24. července 2014 v době od 11:20 hodin do 11:22 hodin v katastru obce Jeneč, na pozemní komunikaci č. 0066 u železničního přejezdu ve směru na obec Hostouň, ze svého vozidla nezjištěného typu oslovil třináctiletou dívku.

Pod legendou hledání obce Chýně zastavil nezletilou, která okolo projížděla na jízdním kole, a po této požadoval, aby mu na mapě ukázala, kde leží uvedená obec. Muž seděl ve vozidle, na klíně měl položenou mapu, pod kterou onanoval. Poté co si toho dívka všimla, tak z místa utekla.

Popis pachatele:
* muž ve věku kolem 30-ti let
* bílé pleti
* podlouhlý obličej, upravené vousy, sestřižené do bradky
* tmavé obočí
* sportovní svalnaté postavy
* příjemný hlas, mluvil česky bez přízvuku a dialektu

Popis vozidla:
Černý automobil, sedan, jednalo se nejspíše o vozidlo zn. Audi A6, Škoda Octavia nebo Škoda Superb. Okolo oken mělo výrazné stříbrné (chromové) olištování.

Touto cestou žádáme případné svědky této události, kteří se v daný den a hodinu pohybovali v blízkosti přejezdu a mohli si všimnout muže odpovídajícího popisu, aby se ozvali na telefonní číslo 974 882 750 nebo na bezplatnou linku 158.

Dále žádáme všechny občany, aby též kontaktovali policii na těchto telefonních číslech v případě, že by pachatele dle vytvořeného portrétu poznali.

no images were found


[tiskovka]por. Bc. Jana Dětská
tisková mluvčí PČR
FOTO: PČR[/tiskovka]

Inzerce