TOPlist

PÁTRÁNÍ: Hledaný muž způsobil škodu za několik miliónů

Kriminalisté krajského ředitelství žádají veřejnost o pomoc při pátrání po Pavlu Dziakovi, narozeném 24. ledna 1969. Na muže vydalo Krajské státní zastupitelství Ostrava předchozí souhlas k zadržení, jelikož je podezřelý ze spáchání závažné majetkové trestné činnosti, konkrétněji v oblasti zprostředkování dalšího prodeje zboží a s tímto souvisejícími platbami v několikamilionové výši. Další předchozí souhlas se zadržením na tohoto muže, vydaný Okresním státním zastupitelstvím Ostrava, je v souvislosti s podezřením ze spáchání daňového deliktu.

Hledaný muž je 170 až 175 cm vysoký, střední postavy, má hnědé oči. Hnědé vlasy nosívá střižené nakrátko, případně je může mít vyholené. Chodí sportovně oblečený. Pravděpodobně se pohybuje nejen na území České republiky, ale je možné, že by se mohl vyskytovat také mimo naše území, a to v některé zemi Evropské unie.

Pokud byste měli jakékoli informace k pohybu nebo pobytu Pavla Dziaka, případně mohli přinést jakékoli informace, které by policistům přispěly k jeho vypátrání, sdělte je prosím telefonicky na bezplatnou telefonní linku 158. Za případné informace a pomoc policie veřejnosti děkuje.

no images were found


FOTO + Informace – 22.8.2013 – PČR

Inzerce