TOPlist

PÁTRÁNÍ: Dvojice odcizila na benzínce peněženku

Žádáme veřejnost o pomoc při ztotožnění osoby neznámé ženy a neznámého muže, který je podezřelý, že v červenci letošního roku v prodejně benzínové čerpací stanice Agip u rychlostní komunikace R4 ze směru na Prahu, okres Příbram, ze stolu u pultu s občerstvením, odcizil volně loženou peněženku s finanční hotovostí, doklady a platebními kartami.

Dle kamerového záznamu z doby skutku bylo zjištěno, že výše uvedenou peněženku ze stolu vzal a následně jí z prodejny benzínové čerpací stanice odnesl muž, světlé pleti ve věku 30-40 let, krátkých tmavých vlasů se začínající pleškou, střední postavy, kdy byl oblečen do černého trička s nezjištěným potiskem na přední straně a do kraťasů po kolena tmavé barvy s kapsami a šňůrkami po stranách. Na nohách měl muž boty, světlejší barvy, pravděpodobně boty cross.

S výše uvedeným mužem přijela na benzínovou čerpací stanici žena ve věku 25-35 let, světlé pleti, delších černých vlasů, střední postavy, kdy byla oblečena do tílka červené barvy, kraťasů modré barvy po kolena (jeansových) a na nohách měla černé sportovní boty. Na krku měla přívěšek na řetízku či jiném předmětu a na pravé ruce pravděpodobně hodinky.

Oba výše uvedení přijeli na BČS osobním automobilem, tmavé barvy, dle kamerového záznamu nezjištěného typu a registrační značky.

Jakékoliv informace, které by vedly ke ztotožnění neznámého muže nebo ženy, přijmou policisté obvodního oddělení Policie České republiky Příbram-venkov na služebním čísle 974879770, nebo policisté na tísňové lince 158.

no images were found

Vyšetřovatelka PČR

Inzerce