TOPlist

Pachatele loupeže v klenotnictví v Teplicích dopadli kriminalisté za 24 hodin. Pražáci jim nejdříve našli auto a nad ránem si pro ně „došli“

Čtyři lupiče z klenotnictví v Krupské ulici v Teplicích, kteří ukradli luxusní hodinky za miliony korun v pondělí kolem jedenácté hodiny se podařilo dopadnout do 24 hodiny od přepadení v Praze.

Pražská policie totiž objevila ještě ten samý den auto lupičů, stříbrný Renault Laguna, kterým zloději ujeli z místa činu. Auto bylo nalezeno zaparkované v jedné z ulic poblíž Karlova náměstí. Podle informací AKTU.cz ho ozbrojení policisté bedlivě střežili celou noc a nad ránem si pak „došli“ pro pachatele.

Podle informací AKTU.cz se podařilo dopadnout celkem čtyři podezřelé z této loupeže. Zda jde o cizince či Čechy není v tuto chvíli jasné. Auto mělo litevskou registrační značku. Před tím, než auto policisté zajistili musela u auta proběhnout pyrotechnická prohlídka. Auto nejdříve prohlédl pyrotechnik, poté kvůli možným nástrahám uvnitř auta byl do služby povolán speciálně vycvičený pes a pak pyrotechnici nasadili speciálního robota, který detailně prohlédl podvozek. Poté bylo vozidlo zajištěno.

Pachatelé jsou podle informací AKTU.cz stejně tak jako jejich auto aktuálně převezeni do Ústí nad Labem, kde s nimi probíhají výslechy. Jestli se jedná o celou bandu nebo policisté ještě stále někoho hledají není v tuto chvíli jasné.

Inzerce