TOPlist

Pachatel v Klatovech zadržen do šesti hodin po krádeži

Třicetiletý muž byl zadržen do šesti hodin po krádeži. Byl veden v celostátním pátrání a měl nastoupit výkon trestu odnětí svobody.

V úterý 22. března letošního roku před dvanáctou hodinou v obci u Klatov muž požadoval na 31leté ženě zapůjčení finanční hotovosti, což neučinila. Třicetiletý muž z Klatovska vytrhl poškozené peněženku z ruky, ze které vyjmul finanční hotovost 3 300 Kč, z místa odešel a nastoupil do vozidla a odjel.Policisté po pachateli pátrali a byl zjištěn v Klatovech v 17.45 hodin v ulici Kollárova. Policisté muže zajistili a byl převezen na oddělení. Policisté dále zjistili, že muž je veden v celostátním pátrání a na muže byl vydán příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody podle rozhodnutí Okresního soudu pro Plzeň-město. Muž byl eskortován do věznice.

Také vedena v celostátním pátrání

Policie zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež. Podezřelý muž byl na obvodním oddělení, kde policisté prováděli neodkladné úkony a jeho přítelkyně donesla jeho osobní věci. Policisté vyhledali, že 28letá žena z Chomutova je vedena v celostátním pátrání a byl vyrozuměn vyhlašující útvar. Po provedení úkonů byla žena propuštěna. Pátrání po muži i ženě bylo odvoláno.

nprap. Ladmanová Dana

Inzerce