TOPlist

Otrokovičtí policisté dopadli muže, který se obnažoval na veřejnosti


Otrokovičtí policisté sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření z přečinu výtržnictví šestadvacetiletému cizinci. Ten se v pondělí a úterý ve večerních hodinách obnažoval na veřejnosti na ulici Tylova v Otrokovicích.

V prvním případě v pondělí krátce před jedenáctou hodinou večerní muž oslovil sedmatřicetiletou ženu, která se vracela domů, přičemž měl stažené kalhoty. Poté ženu, která se rychle snažila odemknout vstupní dveře domu, začal osahávat. Žena ho však udeřila, muž se lekl a utekl pryč.

Sundal si tepláky a začal…

V úterý muž krátce před desátou hodinou večerní byl opět ve stejné ulici. Zde se tentokrát postavil před procházející třiačtyřicetiletou ženu a její mladistvou dceru, sundal si tepláky a začal onanovat. Starší žena začala křičet, čehož se muž zalekl a z místa utekl.

Ženy v obou případech tento hrůzný zážitek oznámily policistům z místního obvodního oddělení, kteří ihned po muži začali pátrat. Krátce na to jej zadrželi a převezli do policejní cely. Muži poté sdělili podezření z přečinu výtržnictví. Z cely pak muž putoval k soudu, kde si vyslechl trest, a to trest odnětí svobody na půl roku s podmínkou na dva roky.

Případ šetří cizinecká policie

Případ muže nyní dál šetří policisté z odboru cizinecké policie, kteří nyní ve správním řízení rozhodli o vyhoštění cizince z území členských států Evropské unie na dobu jednoho roku.

por. Mgr. Lucie Javoříková

Inzerce