TOPlist

OPERACE IZRAEL – Máš na to?

OPERACE IZRAEL – MÁŠ NA TO?
Česká pobočka International Krav Maga Federation (IKMF) zahájila konkurz do nové reality show Operace Izrael, která poběží na internetové televizi Stream.cz jako pokračování seriálu Škola přežití. Místa jsou jen pro tři fyzicky zdatné zájemce (dva muži a jedna žena), kteří se zúčastní nejtvrdšího vojenského výcviku reálné sebeobrany krav maga v Izraeli. Uzávěřka přihlášek je už 13. června!

Část tohoto speciálního komplexního výcviku běžně absolvují členové policejních oddílů, speciálních jednotek a armád po celém světě včetně všech složek Izraelských ozbrojených sil. Díky pořadu internetové televize Stream.cz nyní bude moci nahlédnout do zákulisí maximálně náročného výcviku krav maga široká veřejnost a na vlastní kůži se jej zkusí tři v konkurzu vybraní zájemci. Je třeba upozornit, že výběrově řízení bude velmi náročné a pečlivé. Cílem pečlivého výběru je zvýšit šanci, že účastnici celý kurz zvládnou. Přihlásit se přitom může každý, kdo mluví anglicky, má čistý trestní rejstřík a je fyzicky zdatný. Zájemci mohou posílat své životopisy a motivační dopisy s fotografií na emailovou adresu kravmaga.konkurz@seznam.cz

Uzávěrka přihlášek je v pátek 13.června.

„Účastníky čeká desetidenní kurz vojenské sekce sebeobrany krav maga v terénu horkého podnebí Izraele. Výcvik povedou nejzkušenější instruktoři military krav maga, kteří za sebou mají bohatou kariéru v armádě. Mezi jinými např. prezident IKMF AviMoyal anebo IsraelCohen, jenž během své osmnáctileté kariéry velel protiteroristickému komandu, cvičil s Delta Force, strávil spoustu času v utajení v Gaze… Zkrátka lidi, kteří to všechno reálně zažili na vlastní kůži,“ vysvětluje Michal Otipka, ředitel české pobočky Internetional Krav MagaFederationa autor reality show.
Výherci konkurzu absolvují nejdříve intenzivní výcvik v Čechách (červenec) a poté speciální vojenský kurz krav maga v Izraeli (od 1. do 10. srpna). „Během jednoho dobrodružného léta získají znalosti a dovednosti na špičkové úrovni, pro které běžný student cvičí a investuje několik let. Zažijí a uvidí to, o čem každý student krav maga sní,“ dodává Michal Otipka.

PRVNÍ KOLO KONKURZU
proběhne v neděli 22. června dopoledne. Na co a jak se máte připravit vám sdělíme emailem.

DRUHÉ KOLO KONKURZU
se bude konat v neděli 22. června odpoledne a postoupí do něj 12 nejlepších.

TŘETÍ KOLO KONKURZU
absolvuje už jen 6 účastníků. Ti absolvují čtyřdenní kurz krav maga od 1. do 4. července.

no images were found

Inzerce