TOPlist

Nezletilý cizinec se projížděl Prahou otcovým autem

Touhu projet se otcovým SUV neovládl v úterý nad ránem nezletilý cizinec. Když si všiml hlídkujících strážníků, zpanikařil a snažil se před strážníky ujet. Hlídka ho nakonec zastavila a předala celou věc příslušnému správnímu orgánu.
V úterý krátce po druhé hodině ráno prováděli strážníci z Prahy 6 kontrolní činnost v pražských Nebušicích, kde si všimli SUV, jehož řidič se po spatření hlídky začal chovat podezřele a ihned odbočil na vedlejší komunikaci.

Hlídka se proto za vozidlem vydala, aby zjistila, proč řidič opakovaně krouží po okolních ulicích. Když však šofér dvakrát nezvládl řízení a vyjel mimo vozovku, strážníci se rozhodli vozidlo zastavit. Zjevně nezletilý mladík za volantem nebyl schopen předložit doklady totožnosti a své údaje sdělil pouze ústně. Předložil, ale „malý techničák“, kde byl uveden jako majitel vozidla mladíkův otec.

Strážníci na místo přivolali Policii ČR, která u muže provedla dechovou zkoušku s negativním výsledkem a mladému muži zakázala další jízdu. Strážníci následně celou věc poustoupí příslušnému správnímu orgánu k dalšímu opatření.

Inzerce