TOPlist

Neuvěřitelné!!! Osm minut stačilo pražským policistům k dopadení tří vloupačů do aut v kradeném autě

Pokus o vloupání do auta nevyšel zlodějíčkům v Čimicích. Všiml si jich oznamovatel a rozhodl se je pronásledovat autem. Volal na linku 158 a naváděl na sebe policisty. Jednak „Pejáky“ a také hlídku z III. OHS. Těm se podařilo auto vypátrat u Zdib pod podjezdem dálnice, kam partička zlodějíčků vjela do slepé uličky kvůli rekonstruci. Proto se pachatelé rozprchli z auta pěšky. Daleko neutekli.

Dva chytily hlídky PMJ a a jednoho hlídka III. OHS. Překvapení pro samotné policisty bylo, že všichni jsou pod vlivem drog a navíc seděli v kradeném autě a to bylo podle informací AKTU.cz ukradeno v Řepích. Kradený superb navíc měl registrační značky z jiného auta.

 

Pochybná posádka má ve všech třech případech navíc vysloven zákaz řízení. To už ale policisty nepřekvapilo. Pří útěku z auta jeden z pachatelů odhodil podle svědků nějakou tašku. Tu se podařilo najít. Psovod se psem chytil stopu už od auta a tašku plnou náčiní na kradení aut vystopoval. Policisté z kriminálky teď dozajista všem třem pánům nadělí po zásluze. Není totiž vyloučeno, že toho tihle tři mají na svědomí opravdu hodně.

 

Inzerce