TOPlist

Nespokojený senior zabodl sousedce do dveří nůž

V pondělí odpoledne 20. dubna řešili bojkovičtí policisté případ nebezpečného vyhrožování. K tomu mělo dojít v bytovém domě v Bojkovicích mezi sousedy.

Sedmašedesátiletý muž ve svém bytě tráví většinu času a má rád svůj klid. Asi před čtrnácti dny začala s rekonstrukcí vedlejšího bytu jeho mladá sousedka. A tak jak už to při rekonstrukci bývá, zvuk sbíječky, kladiva a jiných nástrojů, se ozýval už od rána.

Jenže souseda začal hluk obtěžovat. Proto se rozhodl domluvit dělníkům. Řekl jim, ať si práci přes den nějakým způsobem rozvrhnou, aby nebyl rušen. Muže ale nějaká rada od souseda nezajímala a pokračovali dál v práci. Jednoho dne se u sousedčina bytu ozvala rána. Žena otevřela dveře, ve kterých byl zabodnutý nůž. Soused, který od dveří zrovna odcházel, jí jen suše oznámil: „ Pokud s tím nepřestaneš, tak si pro tebe dojdu!“

Žena dostala strach. S obavami, že by se sousedovy výhružky mohly stát skutečností, vše oznámila na policii. Muž při výslechu vše potvrdil. Také dodal, že zabodnutý nůž ve dveřích bylo jen upozornění. V úterý 21. dubna policisté sdělili muži podezření z trestného činu nebezpečné vyhrožování. Tomu nyní hrozí až rok za mřížemi.

Inzerce