TOPlist
Inzerce

Názorové fórum bylo spuštěno na začátku března roku 2015. Důvodem je možnost publikace názorů odborníků, fanoušků policejní práce, či laiků z řad veřejnosti. Vzhledem k tomu, že nechceme jednotlivé názory mísit s běžnými zprávami, vytvořili jsme pro ně tuto zvláštní sekci.

1. Provozovatelem zpravodajského portálu Policejní deník, je 4 Elements Group s.r.o. se sídlem Bořivojova 878/35, Praha 3.
2. Pro možnost zveřejnění vlastního názoru na tomto názorovém fóru se vyžaduje registrace. Možné dopisovatele v současné době registruje VÝHRADNĚ redakce Policejního deníku.
3. Registrace není zpoplatněna.
4. Při registraci vyžaduje provozovatel jméno a příjmení registrovaného. Potřeba je rovněž e-mailová adresa. Registrovaný je povinen sdělovat údaje pravdivě a úplně.
5. V případě pochybností o totožnosti registrovaného může redakce Policejního deníku vyžadovat doložení pravosti uvedených údajů, případně může účet pozastavit.
6. Vícenásobná registrace není povolena, provozovatel má právo smazat duplicitní účty.
7. Poskytnutím údajů k registraci návštěvník souhlasí s tím, aby je společnost 4 Elements Group s.r.o. ve smyslu § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb., údaje zpracovávala, a to za účelem jejich interního využití.
8. Osobní údaje společnost 4 Elements Group s.r.o. neposkytne třetí osobě.
9. Provozovatel nenese zodpovědnost za činnost uživatelů názorového fóra.
10. Společnost 4 Elements Group s.r.o. si vyhrazuje právo pravidla názorového fóra kdykoliv pozměnit / doplnit.
11. Příslušníkům bezpečnostních složek společnost 4 Elements Group s.r.o. důrazně doporučuje, aby nezveřejňovali citlivé interní informace. Společnost 4 Elements Group s.r.o. si vyhrazuje právo takové informace smazat.
12. Je zakázáno zveřejňovat články, které by jakkoliv porušovaly platné zákony České republiky. Provozovatel si vyhrazuje právo takové články v případě podezření na porušení platných zákonů ČR smazat a jejich autora případně zablokovat.