TOPlist

Násilník u Černošic znovu udeřil, na kontě má již tři znásilnění

Poblíž obce Vonoklasy na Praze západ došlo v pátek večer ke znásilnění 25leté ženy, která si šla původně zaběhat.

Zatím neznámý pachatel ženu dvakrát znásilnil a poté se vydal směrem k obci Třebotov. Žena si přivolala pomoc a ještě se dokázala dostat do místa bydliště.

Na místo okamžitě vyrazili kriminalisté z ÚO Praha západ. Na pomoc si povolali hlídky DI PČR Praha západ, OO PČR Řevnice, OO PČR Hostivice a OO PČR Mníšek pod Brdy. Do vzduchu vzlétl vrtulník LS PČR vybavený termovizí.

Kriminalisté se s policisty rozdělili a okamžitě začala rozsáhlá pátrací akce. Posádka vrtulníku propátrávala pomocí termovize okolní lesy.

Pachatele se bohužel ve večerních hodinách nalézt nepodařilo. Podle všeho se jedná o stejného pachatele, který má v blízkém okolí v poslední době na svědomí dva pokusy o znásilnění. Ve třetím případě se mu to bohužel podařilo.

Kriminalisté se případem intenzivně zabývají a prosí lidi z řad veřejnosti, aby o pohybu podezřelého muže neprodleně informovali linku 158. „Pokud muže někdo uvidí, například v restauraci, případně kdekoliv v okolí, ať se okamžitě obrátí na linku 158. K místu pak budou vyslány nejbližší hlídky,“ uvedli.

Inzerce