TOPlist

Na Jarově řádí fantom. Nepoznáte ho?

Nepoznáte zlodějíčka, který obchází pražský Jarov a bere všechno, co mu přijde pod ruku?

Policisté z místního oddělení Jarov pátrají po muži, kterého podezřívají z několika krádeží. Muž v rozmezí od 20. srpna do 6. října navštívil čtyři domy v ulicích Habrová, Kuřimská, Na Rovnosti a na Basilejském náměstí, kam se buď vloupal, nebo ho do domů vpustili sami nájemníci.

Ve všech případech toho samého mladíka zachytily bezpečnostní kamery, jak se pohybuje po domech nebo dvorech a následně si odnáší věci, které mu nepatří. V jednom případě se vloupal do sklepní kóje, ze které si odnesl jízdní kolo značky Scott za 20 tisíc korun. V dalším případě, si z chodby domu odnesl dětské kolo značky Specialized v hodnotě 4.500 korun. Jindy zase nepohrdl oblečením a ze sušáku na dvoře si odnesl dvě mikiny v hodnotě 2 tisíce korun. V posledním případě odcizil kameru z výtahu v Habrové ulici v té samé ceně.

//www.policie.cz/clanek/fantom-jarova.aspx

Po tomto muži nyní policie pátrá, a to pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta. V případě, že ho na záběrech poznáváte, ozvěte se prosím na linku 158.

por. Bc. Jan Daněk

Inzerce