TOPlist
Inzerce

Na D1 začalo po nehodě hořet osobní auto, plameny ho zcela zničily

Tři jednotky z řad profesionálních a dobrovolných hasičů se v pondělí v dopoledních hodinách podílely na likvidaci požáru osobní vozidla na rychlostní komunikaci D1 v úseku 300 km.

Automobil po nárazu do svodidel začal hořet. Operační středisko hasičů Olomouckého kraje přijalo informaci o dopravní nehodě s následným požárem v 9:21 hodin 20.4.2015. K místu ihned vyslalo jednotky profesionálních požárních stanic Lipník nad Bečvou a Hranice, následně je doplnila také jednotka dobrovolných hasičů Hranice.

Ještě před dojezdem prvních jednotek se o uhašení pokoušeli pracovníci správy a údržby silnic, ti poté místo zabezpečili výstražný zařízením se šipkou. Hasičům se v krátkosti podařilo požár lokalizovat a likvidovat. Při dopravní nehodě došlo ke zranění jedné osoby, ta se naštěstí včas dostala do bezpečí. Po poskytnutí předlékařská péče byla předána k ošetření posádce zdravotnické záchranné služby.

V tuto chvíli je doprava ve směru na Olomouc uzavřena. Hasiči provádí ochlazování vyhořelého vozidla a asistují při šetření dopravní nehody Policii ČR.

Inzerce