TOPlist

Muž zaměstnával 2 hodiny 50 lidí. Pak uvedl, že vlastně skočit nechtěl.

Hasiči se speciální matrací a plošinou, policisté ze Speciální pořádkové jednotky s beranidlem, velitel policie, několik policistů ze IV. OHS a PMJ, místní oddělení, které věc musí vyšetřit, vyjednavač a tříčlenná posádka sanitky.

Ti všichni před druhou hodinou ráno zasahovaly v panelovém domě poblíž Opatovské ulice v Praze. Muž tady psal výhružné smsky, že se zabije. Jakmile se někdo přiblíží k oknům bytu skočí ze sedmého patra.

 

Policisté nejdříve s mužem vyjednávali. Věděli, že jde o známou firmu. V pohotovosti pak bylo připraveno s kladivy a beranidlem družstvo SPJ – Speciální pořádkové jednotky, které eventuálně mohlo okamžitě zakročit. Pod okny byla speciální matrace pro sebevrahy.

 

Ti všichni trpělivě vyčkávali na reakci podrážděného mladíka. Po dvou nikam nevedoucích hodinách pak policisté za pomocí hasičské plošiny vlezli do bytu otevřeným balkonovým oknem. Muže zajistili a putoval do nemocničního zařízení. Byl opilý nadýchal přes jednu promile alkoholu. Podle policistů jde o známou firmu. Zda bude muset výjezdy záchranářů zaplatit ukáže až další vyšetřovaní. Uvedl totiž, že skočit nechtěl.

Inzerce