TOPlist

Muž v Lounech kradl v řetězcích. I poté, co ho chytili

Do lounských marketů zavítal v minulých dnech s nekalým úmyslem 36letý muž z Loun. V pátek dopoledne se vydal do prodejny Billa. Nepřišel však jenom nakupovat, ale většinu zboží odcizil. Z prodejních regálů si do batohu uložil cukrovinky, sýr, uzeninu a další věci a u pokladny pak zaplatil pouze za toustový chléb.

V minulosti již byl trestán

Zboží v batohu za celkem 841 Kč, které pronesl pokladní zónou bez zaplacení, poté dobrovolně vydal ostraze prodejny. Uvedený muž se tohoto jednání dopustil i přesto, že již byl v minulosti odsouzen a potrestán. Ve zkráceném přípravném řízení mu proto policisté za tento skutek sdělili podezření z trestného činu krádeže.

Kradl dál…

O dva dny později, v neděli navečer, se dotyčný vydal do prodejny Albert. Během nákupu si uschoval pod bundu láhev vodky v hodnotě 132 Kč. Opět zaplatil pouze za toustový chléb a s odcizeným zbožím prošel pokladnou. Ostrahou prodejny byl zadržen, odcizenou láhev vodky vydal, a poté byl předán přivolaným policistům. Ti jej převezli na služebnu a vzhledem k jeho předešlé trestné činnosti mu ve zkráceném přípravném řízení opět sdělili podezření z trestného činu krádeže.

nprap. Jaromíra Střelcová

Ilustrační foto

Inzerce