TOPlist

Muž v Ledcích slovně i fyzicky napadal svého syna. Má teď potíže

Policisté z obvodního oddělení policie Třemošná se dne 23. ledna 2016 zabývali případem napadení 21letého muže.

Děda vnuka ochránit nezvládl

Tohoto jednání se měl dopustit 51letý muž v obci Ledce, když v rodinném domě nejprve slovně a poté fyzicky napadl svého syna. V tom se 51letému muži snažil zabránit jeho 74let otec a zároveň děda napadeného, avšak agresivního syna již nezvládal, proto 21letý muž na místo přivolal policii. Na místo okamžitě přijela hlídka, která agresivního muže vyzvala k opuštění od protiprávního jednání, avšak s negativním výsledkem, proto ho na místě za použití donucovacích prostředků zajistila.

Muž byl v silně podnapilém stavu a odmítal jakoukoliv komunikaci, přičemž se snažil stále pokračovat v protiprávním jednání, a to konkrétně v napadání svého syna. Hlídka muži přiložila služební pouta a následně ho předala do rukou policistů z pohotovostního a eskortního oddělení, kteří muže převezli do policejní cely. Při incidentu nedošlo k žádnému zranění.

Policisté jednání agresivního muže kvalifikovali jako přestupek proti občanskému soužití, za jehož spáchání mu hrozí pokuta až 20 000 korun a zákaz pobytu.

nprap. Ing. Jan Koželuh

Inzerce