TOPlist

Muž se střelnou zbraní přepadl sázkovou kancelář, obsluhu poté svázal a utekl

V sobotu 23. prosince v půl třetí odpoledne zatím neznámý pachatel přepadl sázkovou kancelář v Biskupcově ulici v Praze 3. Muž do provozovny vešel před zavírací dobou, na obsluhu namířil krátkou střelnou zbraň černé barvy a přikázal otevření dveří do personálního prostoru. Poškozená, ho z obavy o svůj život pustila dovnitř, kde lupič pod hrozbou zbraně požadoval vydání peněz z pokladny a trezoru. Peníze v řádu tisíců, které dostal, dal do malé bílé igelitové tašky a z místa utekl. Ještě před tím ale přepadenou ženu spoutal rychloupínacími elektrikářskými páskami.

O případu jsme psali zde – Muž se zbraní…

Přepadení částečně zachytila kamera, ale bohužel tak nešťastně, že pachateli není vidět do obličeje. Přesto případ zveřejňujeme, jestli lupiče někdo nepozná alespoň podle oblečení. Jednalo se o muže silnější, cirka 180 cm vysoké postavy, který mluvil česky bez přízvuku. Oblečený byl do černé mikiny se zipem a kapsami, světlých džínů a tmavých tenisek se světlou podrážkou.

Kriminalisté se domnívají, že muž prostředí sázkové kanceláře znal a nemohou tedy vyloučit, že bydlí v okolí křižovatky Ohrada v Praze 3. Za trestný čin loupež pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Jestliže muže podle popisu poznáváte, nebo máte informace o loupeži, kontaktujte linku 158. 

 

Inzerce