TOPlist

Muž s nožem v ruce napadl obsluhu v Bečově nad Teplou

Kriminalisté z Karlových Varů zahájili trestní stíhání 37letého muže jako obviněného ze zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a z přečinu výtržnictví.

Přišel v podnapilém stavu

Obviněný měl 5. 5. 2016 v době kolem 20:30 hodin přijít již v podnapilém stavu do restaurace v Bečově nad Teplou. Když mu obsluha restaurace vzhledem k jeho podnapilému stavu, odmítla nalít další alkohol, snažil se napadnout číšníka. Několika údery pěstí se snažil udeřit muže do hlavy, to se mu však nepodařilo a číšník se snažil muže vytlačit z restaurace. Nakonec číšník muže vytlačil na terasu, kde však stačil obviněný vyndat přinesený kuchyňský nůž a pokusil se dvakrát muže zasáhnout. Poškozený se od útočníka začal vzdalovat, podařilo se mu zamknout dveře na terasu, kde útočník zůstal sám až do příjezdu policejní hlídky.

Čeká v cele

Naštěstí nedošlo při útoku k žádnému zranění ani škodě na majetku. Obviněný muž je v současné době zadržen a v cele předběžného zadržení čeká na soudní řízení o jeho vzetí do vazby. V sobotu v odpoledních hodinách poslal Okresní soud v Karlových Varech obviněného do vazby. V případě prokázání viny mu může soud uložit trest odnětí svobody ve výši 3 až 10 let.

nprap. Mgr. Kateřina Böhmová

Inzerce