TOPlist

Muž na skútru srazil na přechodu v Plzni chlapce, z místa nehody ujel

Policisté dopravní policie Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo ve středu v 7.47 hodin v Plzni na křižovatce ulic Koterovská a Slovanská alej. Patnáctiletý chlapec, který přecházel vozovku po přechodu pro chodce, byl sražen řidičem motocyklu. Ten z místa dopravní nehody ihned ujel směrem do centra.

Podle svědeckých výpovědí se jednalo o skútr černé barvy, s největší pravděpodobností tovární značky Honda. Řidič byl oblečen do tmavé motorkářské kombinézy s reflexními prvky oranžové barvy. Pachatel byl naposledy zaznamenán kamerovým systémem v městské části Doudlevce.

Poškozený utrpěl zranění, se kterými musel být převezen do nemocnice. Pachatel se svým jednáním dopustil přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti a přečinu neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku, za které mu hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, aby se přihlásili osobně na služebně dopravního inspektorátu Městského ředitelství policie Plzeň na adrese U Borského parku 20, Plzeň nebo telefonicky na tel. čísle 974/325256 nebo na tísňovou linku 158.

[tiskovka]por. Ing. Hana Štefflová
tisková mluvčí PČR[/tiskovka]

Inzerce